Crash Advisor

Wielu z nas tak ma myśląc o swoim biznesie, ale nie robimy z tym zupełnie nic… często hejt, błędne decyzje, czy niedopatrzenia powodują, że odkładamy marzenia na półkę i bojąc się zaryzykować nie ruszamy nawet z miejsca.
 
Owszem takie sytuacje mają miejsce nie tylko u właścicieli biznesu, także pracownicy narażeni są działanie na autopilocie zamiast zacząć marzyć i wierzyć, że się uda…
 
Jak jest u Ciebie, pracujesz wytrwale?
Analizujesz swoje i innych postępy, zwracasz na nie uwagę?
 
Tomasz wie z własnego doświadczenia, jak istotne jest podejmowanie decyzji, dobrych decyzji. Podczas swojej wieloletniej kariery biznesowej wielokrotnie gasił pożary, niektóre z nich były kosztowne.
 
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku, chcemy zapewnić Wam więcej spokoju niż do tej pory, sprawdzić co działa, co nie działa oraz co za jakiś czas może przestać funkcjonować tak jak do tej pory. Rezultaty możemy osiągnąć dzięki doświadczeniu w growth hacking, ale odwracając schemat zauważamy luki. Całość analizy otrzymasz w obszernym raporcie oraz pakiecie godzin konsultacyjnych.
 
Usługa Crash Advisor docelowo będzie zawierać 3 pakiety, o których opowiemy za jakiś czas. Dziś chcemy zaoferować Ci pakiet “pre-order”, który normalnie kosztować będzie 5.000 zł, zaś TY zapłacisz za niego 3.000 zł jeżeli zdecydujesz się na podjęcie współpracy do 28.02.2019 roku.
 
Ilość miejsc ograniczona.
Podejmując współpracę opłacasz należność 1.000 zł, umawiamy termin rozmowy i poznania Twoich potrzeb, wykonania audytu (może być online). Pozostałą płatność tj. 2.000 zł opłacasz po wykonaniu przez nas pracy.
 
Dzięki Crash Advisor możesz zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, pieniądze które Tomasz “zainwestował” w posiadaną dziś wiedzę.
 
Jak złożyć zamówienie? Przejdź w poniższy link, dokonaj płatności i przystępujemy do pracy.
 
https://secure.tpay.com/?h=ce6ccc07baac494d8b6f08c746e3144d5161833b
Opłacając całą opłatę 3.000 zł od razu, zyskasz 4 spotkania consulting na żywo lub online (trwające 1-2 godziny każde) w prezencie.