Mam pomysł… zakładamy firmę!

Zakładanie firmy… kto z Was pamięta początki? Z jednej strony optymistyczne podejście, w końcu myślimy „mój pomysł / usługa napewno będzie miał klientów”, czy „zarobię na tym krocie”. Towarzyszy nam wiele emocji, od tych pozytywnych, ekscytacji, a z czasem mogą pojawić się irytacja, czy smutek. 
Efekty uzależnione są od wielu czynników,  Pomocne będą odpowiedzi na kilka pytań, które znajdziesz na naszym blogu: https://hubgrow.pl/czy-plan-marketingowy-wystarczy/

Jak jeszcze możemy Ci pomóc? Naszą rolą jest wspieranie Ciebie w tych działaniach. Począwszy od pomysłu, zdefiniowaniu grupy docelowej, realizację strategii marketingu i sprzedaży. 
Co możemy z tym zrobić?  Podczas procesu coachingowego nasi doświadczeni profesjonaliści, praktycy pomogą Ci stworzyć firmę od pomysłu, po już fizyczny podmiot. Nasze wieloletnie sukcesy, a nawet porażki powodują, że zebrane doświadczenie staje się bezcenne. 
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre sytuacje potrafią wprowadzić niepotrzebny chaos i powodować stres. Jesteśmy od tego żeby Ci pomóc, nawet jeżeli masz już firmę lub gdzieś pracujesz.

Jakie macie rady dla początkujących przedsiębiorców oraz tych co dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie przedsiębiorczości?