Przełam swoje granice. Zmiana mentalności.

28 września 2019 – Premiera ksiązki.

Mentalność określana jest, jako zbiór wyznawanych przekonań, postaw, poglądów. W skrócie to, w jaki sposób myślisz o otaczającym cię świecie i wszystkich wydarzeniach, jakich jesteś świadkiem.

Zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na twój sposób myślenia i postrzegania świata? Dlaczego wolisz psy od kotów? Czemu każdy dzień zaczynasz od kawy, nawet kiedy wiesz, że już na ciebie nie działa?

Społeczeństwo, w którym żyjesz oraz jego przekonania, kultura, która została ci wpojona oraz twoje uwarunkowania biologiczne determinują twoją mentalność. Jakie to ma dla ciebie znaczenie?

Co jeśli powiem ci, że twoja sympatia do psów została wpojona w dzieciństwie, kiedy rodzice puszczali ci Reksia, a nie Kota Filemona, tylko dlatego, że godzina emisji bardziej im odpowiadała?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś zaczął tolerować koty, odstawił kawę lub zmienił jedną, drobną rzecz w swoim życiu?

Może klient, za którym biegasz od ponad roku, uwielbia koty (albo herbatę) i taki element wspólny sprawi, że w końcu podpisze umowę, którą odkłada już kolejny miesiąc?

Domyślasz się już pewnie, do czego zmierzam. Jest jedna rzecz w twoim życiu, która cię ogranicza i jest nią twoja mentalność.

Przełam swoje granice jest dla każdego, kto chce uwolnić się z ograniczeń, chce poszerzyć swoje horyzonty i możliwości. To nie będzie lektura dla przeciętnych ludzi.

Boisz się, że sukces nie jest dla ciebie, bo nie urodziłeś się w wyższych sferach? Nie myśl o tym, wiem to z doświadczenia. Lepiej zastanów się jak sobie radzić z przeciwnościami. Czemu kierujesz się w życiu regułami stworzonymi przez innych?

Wolisz siedzieć z założonymi rękami, czekając na rozwój wydarzeń, czy weźmiesz sprawy w swoje ręce i zaczniesz tworzyć swoje reguły?

Przełam swoje granice to również wywiady z wpływowymi ludźmi, opowieść o trudnościach, jakie spotkali na drodze do sukcesu oraz o tym, jak sobie z nimi poradzili. Wszystko razem będzie podręcznikiem, jak stworzyć lepszą wersję siebie.

CZAS ZMIENIĆ MENTALNOŚĆ