Recepta na HEJT

Co z tego jeżeli mamy marzenia, z nich robimy cele, ale … pojawiają się wpisy z mową nienawiści – hejt – jednostki, po czym może urosnąć do szerszej rangi. Wówczas większość osób REZYGNUJE z dalszej pracy, odpuszczają. Uważają, że nie ma sensu dalej pracować lub widzą potencjał, jednak nie mają sił… psychicznych. Ich świat legnie w gruzach. Według danych z internetu taka osoba narażona jest na skutki depresji, chroniczny stres, a nawet … myśli samobójcze (często i próby). 

Konsekwencje hejtu są ogromne, dla wielu pokrzywdzonych takie oczernianie kończyło się śmiercią…

Na jednym z serwisów internetowych usunięto ponad 4 mln wpisów z mową nienawiści 😱 Jak widać walka z hejtem nabiera tempa. Według uchwały Sądu Najwyższego, osoby pokrzywdzone skuteczniej mogą dochodzić swoich praw o ochronę dóbr osobistych w internecie – w niektórych przypadkach, hejt może podchodzić pod Kodeks Karny.

Ciekawe, gdyby policzono tego typu wpisy w polskich serwisach, jaka ilość negatywnych wpisów byłaby do usunięcia? 

Powyższy tekst Ciebie dotyczy?
Sesja coachingowa dla osób poszkodowanych przez hejt, którzy chcą stać się odporniejsze i walczyć o realizację celów bez poddawaniu się negatywnej ocenie, komentarzom, czy propagowaniu nienawiści względem ich samych.
ZACZNIJ realizować cele bez obaw, czy ktoś Ciebie oceni, a Ty ZAPRZESTANIESZ pracy.