Swoją przygodę z biznesem rozpocząłem już w wieku 11 lat…

Swoją przygodę z biznesem rozpocząłem już w wieku 11 lat kiedy to zacząłem pomagać moim rodzicom w ich firmie. Zapewne zastanawiasz się co taki dzieciak mógłby robić w tym wieku… jestem ciekaw co sobie pomyślałeś, jaka była pierwsza myśl… ? Wrócę do tematu, moimi obowiązkami była sprzedaż produktów oferowanych przez rodzinną firmę, branża pogrzebowa tj. wieńce, wiązanki, wśród asortymentu można było znaleźć tysiące rodzajów kwiatów sztucznych, a zimą choinki. Tak… byłem zorientowany co jest co 🙂 Wtedy nabierałem doświadczenia w marketingu, sprzedaży, zarządzanie zespołem – musiałem rozdysponować zadania personelowi, bywało zabawnie 🙂

Rodzice gdy jeździli na wakacje, zostawałem w domu z Babcią i… moimi zadaniami było obsługiwać klientów, uwielbiałem ten czas, mogłem się wykazać i osiągać sukcesy m.in kilka razy zrobiłem większy obrót w 2 tygodnie niż Rodzice w 2-3 miesiące 🙂

Dlaczego Ci to piszę?
Ponieważ ta historia trwa do dziś, wtedy marzyłem o zostaniu przedsiębiorcą i nim jestem. Popełniłem w życiu wiele błędów, które są moim doświadczeniem. Osiągałem także sukcesy, które razem z porażkami ukształtowały mnie kim DZIŚ jestem…

Korzystając z okazji, moim wielkim hobby stało się dbanie o zdrowie, testowanie moich autorskich metod sprzedaży, marketingu… jak testuję? Oczywiście na Klientach 🙂 ale też w firmie skąd biorę suplementy, które pomogły mi w walce z depresją… jeżeli chcesz zadbać swoje drodze, wspomóc organizm m.in. w walce z chorobami, otyłością i pomaganiu innym ludziom… zapraszam Ciebie do tworzenia kapitalnego zespołu, teamu na który zawsze można liczyć…

Dołącz do zespołu i współpracujmy ze sobą… http://bit.ly/visit-click-here

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będziemy pracowali ze sobą 🙂
Najchętniej gdy będę mógł Ciebie zainspirować, zmotywować, pomóc Ci poukładać pomysł na biznes, czy wspomóc w już istniejącym przedsiębiorstwie.
Zapraszam do “Sklep” i sprawdź co przygotowaliśmy… ze względu na wielomiesięczne leczenie, nowe szkolenia będą aktualizowane na bieżąco.

Jakie realizowałem w roku ubiegłym?

Strategic Thinking Intensive:
Strategia biznesu to jeden z fundamentów zarządzania. Niczym jest nawet najlepszy plan, bez odpowiedniego zaplanowania jego realizacji krok po kroku. Pokażemy Ci jak zbudować strategię biznesu aby sukcesywnie realizować wizję, misję i cele Twojej firmy. Nauczymy Cię jak realizować ją krok po kroku aby w niedługim czasie widzieć pozytywne efekty.

Product Creator:
Marzysz o tym aby robić to co lubisz i w dodatku na tym zarabiać?
Chciałbyś aby poniedziałek wywoływał uśmiech na Twojej twarzy zamiast grymasu smutku? Wyobrażasz sobie jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś mógł realizować swoją pasję nie ograniczając się inną pracą?

Digital Business Transformation:
Cyfrowa rewolucja w światowym handlu sprawia, że firmy , by za nią nadążyć, ,muszą się skupić na dopasowaniu produktów i usług do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki cyfrowej transformacji biznesu firmy będą miały szansę lepiej poznać potrzeby klientów i łatwiej zarobić na ich zaspokojeniu.

Sales Funnels:
Sales funnel czyli tzw Lejek sprzedażowy to kilkuetapowy proces sprzedaży, w którym na każdym z kolejnych etapów sprzedaży jest mniej potencjalnych nabywców. Z tego powodu wzorcowy, zdrowy wykres ilości klientów lub wartości sprzedaży na każdym z etapów jest co raz mniejszy, i układa się w kształt lejka. Cel stosowania lejka jest prosty: zwiększyć efektywność sprzedaży.

Digital Marketing:
Digital Marketing, czyli tzw. marketing sieciowy nie bez powodu nazywany jest nową epoką w historii reklamy.
Chodzi o promowanie Twojej oferty przez media cyfrowe – telewizję, radio i oczywiście Internet, media społecznościowe.
Poruszając się biegle w temacie digital marketingu zyskujesz narzędzia o zasięgu globalnym i niezastąpionym w żaden inny sposób.

Lean Startup:
Jeśli chcesz zbudować firmę, która będzie przynosiła dochody i oparta będzie o wyznawane przez Ciebie wartości, musisz zacząć od dobrego modelu finansowego.
Twoje pragnienia to nie wszystko, trzeba jeszcze mądrze przeanalizować potrzeby rynku, by osiągnąć najlepsze rezultaty.

Change of rules:
Prowadzisz firmę? Chcesz prężnie rozwijać swój biznes? Stawiasz na własny rozwój osobisty? Pokażemy Ci jak dopasować się do nowych trendów, jak wyznaczać sobie odpowiednie ścieżki kariery. Poznasz innowacyjne sposoby na prowadzenie działalności, wprowadzanie nowych produktów i usług na rynek.

Brain Hacking:
Odkrywanie tajemnic mózgu to nadal poważne przedsięwzięcie, mimo postępów w nauce i technologii. Niewątpliwie mózg ludzki to bardzo ciekawy i tajemniczy organ. Co jeśli powiem Wam, że istnieje metoda, która pozwala trwale zmienić funkcjonowanie naszego mózgu zupełnie nieinwazyjnie? Chcielibyście ją poznać? Teraz macie okazję!

My motivation:
Początek roku, a Tobie brakuje motywacji ?
Pokażemy Ci procesy motywacyjne, które ukierunkowują zachowanie jednostki na osiągnięcie określonych, istotnych dla niej stanów rzeczy , aby prowadziły do zamierzonych wyników.
Opowiemy również o motywacji w pracy, aby przynieść lepsze efekty pracy włączając w to benefity jaki narzędzia motywacyjne pozapłacowe oraz tradycyjne- wynagrodzenia.

Woman Success:
Skierowane jest ono głównie dla Pań, ale Panowie są również mile widziani. Na szkoleniu poruszymy tematy biznesu dla kobiet, jak do niego podejść, na co zwrócić szczególną uwagę.

 

Oprócz szkoleń, ostatnie miesiące poświęciłem na opracowaniu metodologii Crash Advisor, którą zaprezentuję w formie szkoleń stacjonarnych, kursów online i książki.

Dziękuję Ci za Twój poświęcony czas, mam nadzieję zobaczyć się z Tobą już wkrótce…